Триумф
Анастасія Котельник 30 июня 2009, 13:12. раздел: Проза

КлубНіка

Тренінги, школи, лекції, семінари з розвитку особистості, підвищення професійних, духовних, творчих та ще якихось там навичок, - все це стало досить популярним останнім часом. З’явилися професіонали, які залюбки/за гроші/за великі гроші передадуть нам свої знання та вміння, навчать усьому важливому для життя, починаючи від „завоювання дівчини за 2 години” і закінчуючи „трансерфінгом реальності”. Але вибираючи собі Учителя, важливо знайти такого, який дійсно відкриє нові таємниці, допоможе розкрити і реалізувати себе, а не затягне у ліжко! Так-так, може бути і таке...


Тож розкажу Вам історію про те, як один винахідливий тридцятитрьохрічний чоловік, що вибрав собі псевдонім „Нік”, а статус - „мільйонер”, винайшов для себе цілком законний, цікавий та дієвий спосіб постачання до себе у ліжко молодих красивих дівчат.

Інтригу вирішила не тримати до кінця, а отак от на початку і викласти вам весь „щасливий фінал” цієї чудернацької історії, щоб Ви в процесі читання змогли самі оцінити геніальність та продуманість задуму.

97299_1.jpg

КАСТИНГ

Ця історія для мене почалась із запрошення на кастинг для фільму про київську молодь. Запрошувала знайома, яка нібито там працює. Пішла. Вже потім виявилось, що кастинг – це набір в елітну школу „Бізнес-леді”, а фільм – лише в планах, лише гачечок, маленька надійка для „особливо талановитих”, яких буде виявлено по ходу навчання в цьому клубі.

Кастинг був організований по всім правилам серйозності та професійності. В квартирі, облаштованої як офіс, на стінах висіли дипломи і фотографії випускників клубу, а посеред кімнати стояла відеокамера. Дівчаток ( і тільки!) було 20: всі молоді, красиві, оригінальні та талановиті. Нік-мільйонер задавав їм каверзні питання і дивився, як вони по черзі червоніють перед камерою.

Кастинг пройшли майже всі, а виграла я, тому мені подарували два тижні безкоштовного навчання в цій школі, а всім іншим – по одному . Після цього всім зацікавленим у подальшому розвитку треба було платити – 100 доларів за місяць.

ОБІЦЯНЕ

Після кастингу всім роздали буклети, де було неймовірно красиво розписано усі переваги „Школи бізнес-леді”, програма курсу, обіцянки, обіцянки і ще раз обіцянки. І навіть одна сторінка була приділена інформації для батьків, де запевнялося, що школа гарантує надійність, безпеку і співпрацює з „Центром Захисту Прав Споживачів”.

Хтось добре попрацював над даним буклетом, попередивши усі сумніви. До того ж обіцяне було настільки привабливим для сучасної молоді, що виникало бажання повірити в це, повірити хоча б на два тижні. Я вирішила переконатись у всьому сама.

БЛУ-ХАУС

Заняття проходили вже в іншій квартирі, що мала таємничу назву Блу-хаус. Перша частина назви утворилась від кольору шпалер, підлоги та диванів, ну а друга додала таємничої престижності. В кімнаті майже не було світла, а з меблів тільки плаский телевізор та диван.

Я була новенька. До мене заняття вже тривали якусь н-ну кількість днів. Коли я вперше зайшла туди, то побачила десь з двадцяток гарних, дуже гарних дівчат, що сиділи на килимі. Трохи поспілкувавшись, я зрозуміла , що ці дівчата ще й розумні, цікаві, дотепні. А кажуть, що це рідкісне поєднання! Вперше в житті я побачила таку високу концентрацію хороших дівчат. Це вже заінтригувало.

Далі в кімнату зайшов презентабельний парубок і містичним голосом промовив щось на кшталт : „ Цьому чоловіку 33 роки, а він вже мільйонер. Він досяг чого хотів у житті, і зараз отримує задоволення не працюючи. Ви можете повчитися в нього мудрості, вмінню отримувати від життя все. Це скромний хлопець Нік. Поаплодуємо йому”. Така промова виголошувалась кожного заняття.

І після аплодисментів в кімнату заходив худенький русий чоловік парубоцької зовнішності. Такий, яких дівчата ніколи не називають красивими і не дають номери телефону. Але тут було по іншому. Дівчата з захопленням дивились на нього як на месію, який неодмінно розкриє нові істини.

Коли Нік почав говорити, всю мою скептичність як рукою зняло. Це був майстер, чудовий оратор. Він притягував увагу як магнітом, йому вірили, йому внімали , кожне його слово хотілося записати на пам’ять. Він був веселим, розумним, дотепним, кумедним, серйозним і жорстким. Більш за все жорстким. Його жорсткість, здавалось би, безпристрасність та одночасно лукавство у погляді, загадковість та загальна чарівність приваблювали багатьох дівчат. Я бачила ці погляди, бачила це бажання бути з ним, бути серед усіх найкращою для нього.

ЗАНЯТТЯ

Згідно буклету : „Тренінги проходять у вечірній час з 19.00 до 22.00 один раз на тиждень”. Що ж було насправді? Заняття тривали кожен день – це перше! Питань з приводу „Чому ж так ?” ні у кого не виникало, бо було дійсно цікаво, а навантаження розумове і фізичне Нік обґрунтовував „відбіром” – мовляв залишаться найсильніші, найдостойніші. Він дуже добре маніпулював питання морального духу, сили. Всі хотіли бути сильними, тому терпіли, хоч і стомлювались, хоч і доводилось кидати всі справи, щоб бути там. Не прийти на зайняття було не можна, бо це відразу свідчило про невміння розпоряджатися власним життям і вибирати найголовніше. Тож, якщо ви в цей день вибрали щось інше, значить тренінги вам не потрібні, а значить – гуд бай. Теж саме і з часом. З кожним днем час занять подовжувався все більше і більше. Піти раніше було не можна, - причини описані вище. Тож ми ледве встигали добігти до метро і вскочити в останній вагон. Потім і це стало неможливим. Час посиденьок перевалював за північ, а кількість достойних дівчат все зменшувалась. Останній раз я їхала від нього о третій годині ночі, і розуміла, що більше не повернусь. Декілька дівчат залишилось, бо він по- джентльменські запропонував їм переночувати у нього. І потім це стало закономірністю.

Ну а тепер про зміст занять. Він полягав в тому, що Нік виступав у ролі великого Вчителя, месії, який бачив наші слабинки та розбивав звичне уявлення про життя. При цьому він не забував посилатися на бізнес, тобто крізь призму нових знань та навичок поведінки у бізнесі ламалися стандартні звички, мрії, думки. Ми слухали рекомендації проходження співбесіди, поради щодо знаходження тієї справи, яка буде приносити і гроші і задоволення, поради про те, що університет треба кидати, бо це марне витрачання дорогоцінного часу, поради про те, що батьки, насправді бажаючи наш тільки хорошого, є нашими найбільшими ворогами, бо не дають нам йти тим шляхом, який ми самі обираємо. Не буду лукавити, - багато чого корисного можна було почути, навчитися думати. Він допоміг багатьом запустити механізм „осмислювання життя”. Він ставив людині такі питання і називав її такими словами, що слабка людина цього морально б не витримала. Але слабким там було не місце.

На заняттях розвивалися цікаві дискусії та обговорення різних тем, Нік давав можливість висловитися усім (по колу), проявити себе, стати лідером, завоювати його увагу.

Були й практичні завдання : продати ручку, описавши її переваги, відповідати на питання жодного разу не вживаючи частку „не”, переглянути фільми „Переговірник”, „Оголена зброя” , „Острів” та проаналізувати побачене з точки зору корисності для бізнесу та інші завдання по методиках, описаних майже в кожній книзі для початківців-бізнесменів.

ЗАВДАННЯ

Д/З №1. Написати 10 речей, які робить більшість. Подумати над тим, чому це роблю я.

Д/З №2. Підійти на вулиці і розпитати людей про їх „сенс життя”.

Д/З №3. Тиждень згоди. Якщо посперечаюсь, то спалити гривню.

Д/З №4. Завести щоденник, в якому записувати : девіз дня, ціль дня, кількість нових контактів, чому навчилась за день, що зрозуміла, що не вийшло, що могла б зробити краще, санкції за незроблену справу.

Звісно ж процес самовдосконалення не міг обмежуватися лише щоденними кількагодинними тренінгами. Треба було працювати над собою весь час і Нік в цьому активно допомагав, задаючи каверзні домашні завдання. Ось наприклад : „Підіть на ринок, знайдіть там „базарну бабку”, яка продає ковбасу до допотопних важелях і ...купіть в неї 13 грам ковбаски. І ви маєте зробити це серйозно, жодним чином не розколовшись, що виконуєте завдання”. Можете собі уявити яким кумедним був процес купівлі, скільки користі принесло його успішне виконання, яким нетерплячим стало очікування нових цікавих завдань. Ще одним приємним моментом став похід в „Глобус” з метою інтерв’ювання ( перед камерою) молодих дівчат на предмет рівня задоволення даним магазином. А чому молодих дівчат? Бо таки основною, справжньою метою був заклик записуватися до „Школи Бізнес-леді”. Отак-то.

Але все хороше на цьому закінчилось.

Під високими гаслами „Ви маєте навчитися не боятися людей, переконувати їх, заставляти їх слухати вас, вірити вам..” нас відправили на Майдан Незалежності. Кожна з нас мала переговорити з 50 дівчатами, записати у відповідну форму їх імена, вік та контактний телефон і віддати запрошення на кастинг. Важке і неприємне то було завдання, після якого багато дівчат покинуло школу, бо не змогло чи не схотіло його виконати. Я теж не схотіла. Але мене не вигнали. Чому? Про це далі.

ФІНІТА ЛЯ КАМЕДІЯ

Добігало кінця моє двохтижневе безкоштовне навчання в школі. Роздумуючи над тим, чи продовжувати навчання тут далі, я почала ставитися до всього набагато критичніше і виявила багато цікавих речей.

По-перше, потік „вхідних” та „вихідних” дівчат був безперервним. Кастинги проводились кожну середу , а нові дівчата з’являлись на кожному занятті. В той же час, багато відсіювалось і причин для цього можна знайти безліч. Таке враження, що Нік намагався оточити себе тільки най-найкращими, тож завжди знаходив привід вигнати „більше не цікаву” і привести на її місце нову і перспективну красуню. В той же час цілком офіційно сформував групу особливих – ООН( отряд особого назначения). Ця група ( я теж ввійшла в неї) мала збиратись на тренінги більше та частіше і за його словами „отримувала від нього більше цінної інформації”. Дівчатам з цієї групи було дозволено трохи більше, ніж іншим, і поводили вони себе розкутіше та спокійніше, знаючи, що вони тут потрібні!

По-друге, мотивуючись тим, що приходять нові люди і вони мають знати ази, Нік повторювався раз за разом все більше. Не було розвитку. Я зрозуміла, що він оперує лише декількома геніально поставленими думками ( уроками) , а більше нічого й не знає. Шарлатанство. Багато фраз, які здавалось би виникали в нього в цю мить, були завченими та підготовленими. На моєму останньому занятті я не почула геть нічого нового.

По-третє, він почав активно розкручувати на гроші : зустріч з цікавою людиною – 30 ум.од. ( якщо ж ви скажете , що таких грошей у вас зараз немає, то ви... так-так- недостойні тут навчатись, бо достойні люди завжди знайдуть гроші на дійсно корисні речі!), вечірка з хлопцями в нього вдома – 20 ум.од., спецтренінг на виживання – 20 ум.од. Особисто я не заплатила ні копійки, але ж було багато таких, які піддавалися цим маніпуляціям, діставали гроші, платили.

По-четверте, з обговорення проблем поведінки у бізнесі, він плавно перейшов на стосунки, навчав „подавати себе”, а також займався активною саморекламою ( і чому б це?). Знову ж таки на моєму останньому занятті він майже весь тренінг читав 44 пункти „Що я можу дати дівчині”, кожен з яких мальовничо та довго розписував. Після цього кожна друга мріяла бути з ним. А він-то, звичайно, був і не проти.

„А Нік вчора запропонував мені зустрічатись...І я погодилась. Я така щаслива”, - прошепотіла мені на вухо одна красива білявка.

Після цього я все зрозуміла. Плескаю в долоні. Геніальний план. Що може бути краще, ніж кожного вечора збирати навколо себе з тридцяток красивих дівчат, виступати перед ними, спостерігати за їх захопленими поглядами, та ще й отримувати за це чималі гроші, вибрати собі одну для сексу вночі, змінити її через два тижні на іншу і бути героєм для всіх них, - Ніком-мільйонером. Браво!!!

 

97299_2.jpg30 июня 2009, 13:12. Автор: Анастасія Котельник Просмотров: 4882 Комментарии (2) раздел: Проза
Оценка статьи: +10 Нра! :)НЕ нра! :( -0
GLAMURRRKA01 июля 2009, 00:01Ответить
молодец мужик
ЦИНИК04 июля 2009, 18:06Ответить
Никак не удается собраться с мыслями. То я занят, то они!

tr-rss-150.gif

Адрес редакции:

 

Ваша оценка ПМЖ «Триумф»:
Т — талантливо!
Р — респект!
И — интересно!
У — умно!
М — можно и лучше!
Ф — фи!


364.gif

18 декабря 2014, 10:43
Агроном публикует материал
Как выбрать кокосовый матрас?
02 сентября 2014, 10:23
Агроном публикует материал
Интересные факты о декоративных подушках
29 августа 2014, 18:52
Агроном публикует материал
Какую обувь купить осенью малышу?
27 августа 2014, 13:10
Агроном публикует материал
Реклама pr в интернете
27 августа 2014, 12:46
Агроном публикует материал
Правильный уход за автомобильными чехлами
31 июля 2014, 20:00
Агроном публикует материал
Выбор чехлов для Iphone/ipad - серьезный шаг.
24 июля 2014, 12:36
Агроном публикует материал
А вы уже купили детский велосипед?
21 июля 2014, 10:42
Агроном публикует материал
Таможенные услуги
15 июля 2014, 22:57
Агроном публикует материал
Качественные услуги телефонии
15 июля 2014, 13:43
Агроном публикует материал
Правила выбора мото аккумулятора
20 июня 2014, 14:21
Агроном публикует материал
Современный рынок труда Днепропетровска
24 мая 2014, 10:39
Агроном публикует материал
Покупаем насос для отопления Grundfos
30 апреля 2014, 00:29
Агроном публикует материал
Online игры доступны всем и каждому